СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ СТОСОВНО НАДАННЯ ДОПОМОГИ ВПО
Начальник Болградської РВА Михайло Шарафаненко спільно з заступником начальника Болградської РВА Олександром Іордановим, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександром Рожковим та головами громад району взяли участь в селекторній нараді Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.
Метою наради стало питання надання допомоги внутрішньо переміщеним особам Одеської області.
Також в нараді взяв участь начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
На початку зустрічі директор Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації Тетяна Дементьєва доповіла про роботу з внутрішньо переміщеними особами в Одеській області.
Під час наради присутні мали змогу висвітлити проблемні питання, які виникають на рівні районів та територіальних громад з ВПО.
За результатами селекторної наради були надані доручення керівникам структурних підрозділів Болградської РВА.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/384550994_624852246504409_7407881301634132056_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/384541460_624852269837740_2273428210801434388_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/384542809_624852443171056_764199687218916155_n-1024x768.jpg)