ФАХІВЦІ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ПОСИЛЮЮТЬ НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ
07 листопада рятувальники завітали до Березінського ліцею Тарутинської селищної ради та Павлівському ліцею Павлівської сільської ради.
Працівники Болградського РУ відпрацювали разом з учнями та персоналом шкіл алгоритм дій при оголошенні сигналу ”ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”. Розповіли як користуватися первинними засобами пожежогасіння.
Під час спілкування фахівці ДСНС неоминули теми вибухонебезпечних предметів. Дітям нагадали алгоритм дій у випадку виявлення підозрілих предметів, що можуть виявитися вибухонебезпечними.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/399516106_646787670977533_1250303174272636619_n-766x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/399574770_646787684310865_8012640606087528712_n-766x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/399612663_646787700977530_4178678603148486768_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/399823671_646787630977537_3275030935441470098_n-1024x766.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/400070398_646787690977531_1430168104558747521_n-768x1024.jpg)