1. /
  2. Новини
  3. /
  4. ГОЛОВА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ПРИЙНЯВ...

ГОЛОВА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У ФОРУМІ «ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТОК ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ОСВІТА»

Вчора, 8 листопада, начальник Болградської РВА Михайло Шарафаненко взяв участь у форумі «Відновлення та розвиток людського капіталу Одеської області: освіта».

Форум зібрав на єдиному комунікаційному майданчику представників Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Одеської обласної військової адміністрації, швейцарсько-українського проєкту DECIDE, Департаменту освіти і науки ОДА, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти», Управління Державної служби якості освіти в Одеській області, членів робочої групи з модернізації Стратегії розвитку освіти Одеської області, а також сільські, селищні, міські голови, керівники органів управління освітою територіальних громад Одеської області, представники закладів та установ освіти, науки, бізнесу.

Від імені голови Одеської обласної військової адміністрації привітав учасників зібрання заступник голови ОВА Дмитро Радулов, подякувавши Швейцарії та іншим країнам-партнерам, які багато допомагають Україні, в тому числі і нашому регіону в непростий період збройної агресії рф.

На заході йшлося про результати багаторічної плідної співпраці в межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE, зокрема й спільно напрацьовану Стратегію розвитку освіти Одеської області 2023-2027 роки. Спікерами форуму детально розглянуто план заходів з її реалізації, спрямований на подолання наслідків повномасштабного російського вторгнення на територію України та розвиток системи освіти у повоєнний період.

Менеджерка швейцарсько-українського проєкту DECIDE Валентина Полторак у своєму виступі зазначила, що важливо побудувати таку систему освіти, у якій учень зможе обрати майбутню професію ще у старших класах. Тому важлива увага наразі приділяється реформі старшої профільної школи. Наша область в пілотному проєкті, тож працюватимемо разом з DECIDE над створенням та розбудовою мережі профільних ліцеїв в кожній громаді.

Проведено панельні дискусії, під час яких розглянуто теми розвитку людського капіталу Одещини, відновлення та розвитку освіти, ресурсного забезпечення в громадах та ін.

Статистика и объявления

Продвигать публикацию

Все реакции:

77