1. /
  2. Новини
  3. /
  4.  НОВИНИ ГРОМАД: АРЦИЗЬКІ САМБІСТИ...

 НОВИНИ ГРОМАД: АРЦИЗЬКІ САМБІСТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДКРИТОМУ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ «КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ ДЗЮДО ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Відкритий всеукраїнський турнір «Кубок федерації дзюдо Одеської області», присвячений воїнам Збройних сил України, відбувся в Одесі 8-9 грудня.

У змаганнях брали участь 217 юних спортсменів з Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської, Кіровоградської областей та з міста Ужгород (Закарпатська область).

Серед учасників турніру були й вихованці відділення самбо та дзюдо Арцизької ДЮСШ.

Про це розповів в.о. директора Арцизької ДЮСШ, тренер-викладач відділення самбо та дзюдо Сергій Лозанюк.

Для багатьох юних дзюдоїстів участь у змаганнях такого рівні стало дуже серйозним стартом, так як за підсумком боротьби чемпіонам у старшій віковій групі надавали розряд Кандидатів у Майстри Спорту (КМС).

Підсумки виступів Арцизьких самбістів стали наступними:

Друге місце – Богоєв Опанас, Зеленська Анастасія

Третє місце – Розувайло Георгій, Гацапук Євген, Петренко Марія, Ніколаєва Вікторія.

“Загалом це змагання було гарним іспитом для Арцизьких дзюдоїстів наприкінці календарного року і вони його впевнено пройшли – пояснює Сергій Михайлович. – Висловлюю велику вдячність голові громади Сергію Парпуланському, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Людмилі Жосан за сприяння розвитку спорту у громаді, а також батькам спортсменів за віру та підтримку своїх обдарованих дітей у цей нелегкий час”.

За інформацією Арцизької міської ради