НОВИНИ ГРОМАД: ПІДТРИМУЄМО ТИХ, ХТО БЕРЕЖЕ ЩОДНЯ НАШ СПОКІЙ
В закладах освіти Тарутинської громади проводяться заходи на підтримку військовослужбовців Збройних сил України, які щодня ризикуючи власним життям бережуть наш спокій.
5 грудня в Петрівському ліцеї до Дня Волонтера стартувала акція “З теплом у серці – для наших Захисників”, започаткована представниками шкільного самоврядування. Діти принесли до школи та зібрали для військових різноманітні смаколики та теплі шкарпетки.
Учні Вільненського ліцею разом з вчителями та батьками провели благодійний ярмарок на підтримку військовослужбовців ЗСУ. Продавали різні кондитерські вироби, які учні виготовили разом з батьками. Всі зібрані кошти 8500 грн. будуть передані на потреби ЗСУ.
Дякуємо всім за активну участь у таких важливих заходах!
Разом до Перемоги!
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407810447_1044127843502177_9206341021875990634_n-1024x771.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407820959_1044127730168855_3046539578205751185_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407872133_1044127726835522_8787851747954391776_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408752664_1044127823502179_3993434967544553003_n-1024x771.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408798405_1044127803502181_2081879008577249279_n-1024x768.jpg)