ЧЕРГОВА ПАРТІЯ ВАШИХ ЕМОЦІЙ ПІД ЧАС ОФІЦІЙНОГО ВІДКРИТТЯ ДРУГОГО ЕТАПУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»
Друзі, зараз ми разом із вами пишемо історію учнівського спорту! Можливо, десь помилятимемося, але ж отримаємо досвід. Можливо, в чомусь розчаруємося, але ж радітимемо новим перемогам. Ймовірно, іноді буде важко, але ж поряд завжди буде плече друга
Памʼятайте, разом – переможемо
#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/421941193_122125314044149719_7592784775392791205_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424586422_122125314272149719_2702916817007595980_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424606528_122125314644149719_1806585737781514746_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424619087_122125314284149719_2138472262567890547_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424648343_122125314986149719_7896790141635536445_n-1024x682.jpg)