НА БОЛГРАДЩИНІ ВІДКРИВСЯ 33-Й “КЛАС БЕЗПЕКИ”
15 лютого в Новотарутинській гімназії з дошкільним відділенням та початковою школою Бородінської селищної ради.
Відбулося відкриття “Класу безпеки”, в якому діти матимуть змогу вивчати та практично відпрацьовувати вміння та знання з мінної безпеки та домедичної допомоги, вивчати правила безпеки на дорозі.
Під час першого уроку, діти показали гарні знання з надзвичайних ситуаціях.
На завершення, дітям провели показ спеціального аварійно-рятувального обладнання,яке використовується при ліквідації наслідків надзвичайних ситуаціях.
На сьогодні, такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже даючи знання з безпеки підростаючому поколінню. Це запорука безпечного майбутнього країни.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427949386_373700645414283_7365037714012023916_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427986762_373700442080970_1785485607815674225_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427993798_373700435414304_4644710830401918683_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427993813_373700288747652_5162094777066074665_n-1024x768.jpg)