НОВИНИ ГРОМАД: ПРЕДСТАВНИКИ БФ «КАРІТАС ОДЕСА АГКЦ» ВИДАВАЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ НА ТЕРИТОРІЇ ТЕПЛИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
27 лютого 2024 року в Теплицькій сільській раді Болградського району Одеської області представники БФ «КАРІТАС ОДЕСА АГКЦ» видавали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та багатодітним сім’ям, в яких виховуються 7 дітей та які мешкають на території Теплицької сільської ради Болградського району Одеської області.
Допомогу у вигляді гігієнічних наборів отримали 15 сімей, з числа внутрішньо переміщених осіб та 3 багатодітні сім’ї, в яких виховуються 7 дітей.
Висловлюємо вдячність благодійному фонду «КАРІТАС ОДЕСА АГКЦ» за підтримку та дякуємо кожному, хто є причетним до цієї важливої справи. Ми завжди пам’ятатимемо про ваші милосердні серця у такий важкий час для українського народу!
Начальник відділу надання соціальних послуг Ольга ДІМОВА.
За інформацією Теплицької сільської ради
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425381181_709170594739240_1896338076644081631_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=i2IcCY4BUAgAX91P54T&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AfC_Ml85RqOSSU9wj2XOV39dWMWutjqncW4bqAYeUT61rQ&oe=65E43E54)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428502334_709170581405908_5932355547238580838_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=EjPgGW84UycAX_1g2vW&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AfCOK_8_-2662X0Fyf83s_53ET7pH6jW2UM8Zk4cH77Kng&oe=65E55497)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428507631_709170584739241_7596756481475382116_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=y4Xbp0U8RawAX8p6Id_&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AfD4LiRmNj6J5tsavtfKnpGIPY2pXE_7K2cqsJ_0O3ixnw&oe=65E3DB87)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425369621_709170661405900_5463463164334343352_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=FxQJbpP08P8AX8A_onm&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AfAB8AhcNPz-dwyhfILbGhVIJGw4FGNnAnOZHxZNaMNhcw&oe=65E4C0A2)