НОВИНИ ГРОМАД: В БОЛГРАДІ ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ШИН КАРАТЕ
Минулими вихідними в спортивному залі Болградської гімназії ім. Г. С. Раковського пройшов Відкритий турнір з Шин карате, присвячений 35-ій річниці виводу військ колишнього СРСР з Р. Афганістан, а також пам’яті голови Болградської міської організації ветеранів Афганістану Пічугіна Юрія Васильовича, якого, на жаль не стало у грудні минулого року та який всіляко підтримував розвиток бойових мистецтв та залучення до них молоді.
У змаганнях взяли участь юні спортсмени клубів – «Кемпо» (село Каракурт Василівської громади, тренер Георгій Міхнєв), «Бусі-до» (місто Болград, тренер Сергій Цой), «Бессарабський Шаолінь» (ЦФЗН «Спорт для всіх» Болградської міськради, тренер Сергій Суслін) та гості з Федерації Шин карате України (м. Ізмаїл, тренер Олег Шиляєв).
Змагання, а також показові виступи вихованців клубу «Бусі-до» дійсно були видовищними.
«Я щиро дякую керівникам та членам Болградської районної організації ветеранів війни в Афганістані та інших воєн, Болградської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану, Болградській міській раді, керівництву Болградської гімназії ім. Г. С. Раковського, тренерам, вихованцям та їх батькам за сприяння та підтримку в проведенні змагань. Бажаю учасникам подолання нових вершин, Україні – Перемоги та скорішого миру», – зазначив після церемонії нагородження голова Федерації Шин карате України Олег Шиляєв.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425011027_790667916420134_7324818935667315749_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424866651_790668123086780_5698359843922931712_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424931860_790667919753467_6009521421981302611_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424982755_790668013086791_1993805580620147383_n-683x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425263713_790667989753460_474489117671501833_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425426808_790668103086782_2143272050339018985_n-1024x683.jpg)