НОВИНИ ГРОМАД: В СЕРПНЕВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДБУЛИСЬ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ
В межах проєкту «Пліч-о-пліч шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» 14 лютого 2024 року на базі Серпневського ліцею Тарутинської громади проведені змагання з баскетболу для дівчаток та хлопчиків 2013-2011р.н. Серпневського та Петрівського ліцеїв.
Змагання підготовлені вчителями фізичної культури ліцеїв Радоловою Т.В. та Парліковим О. І.
Всеукраїнський проєкт «Пліч-о-пліч» – це змагання не лише про фізичну культуру, адже спорт тренує не тільки тіло. Спорт загартовує характер, допомагає соціалізуватися, об’єднує у спільноти друзів, покращує емоційний стан дитини та поліпшує загальне самопочуття, що особливо цінно під час війни. Тому важливо, аби спорт став трендом серед дітей і молоді, і саме на це спрямований проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
Організатори заходу, що відбувся в Серпневському ліцеї, дякують всім причетним, дітям та батькам за підтримку.
Дякуємо ЗСУ за можливість займатися улюбленою справою.
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424983009_1084400332808261_4886971804486033386_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424982854_1084400249474936_6875477373365051642_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424660386_1084400239474937_52678027636898250_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424621551_1084400252808269_2352440006950924195_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/422068545_1084400319474929_509119455025734810_n.jpg)