НОВИНИ ГРОМАД: ВОЛЕЙБОЛЬНА КОМАНДА ПАВЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ВІДКРИТІЙ ПЕРШОСТІ З ВОЛЕЙБОЛУ
10 лютого 2024 року волейбольна команда Павлівської громади взяла участь у відкритій першості з волейболу серед чоловічих команд, яка пройшла у двох зонах – на базі Саратського та Зорянського ліцеїв.
У турнірі взяли участь ВК «Сарата» (ветерани), ВК «Балкани»(Зоря), ВК «Новоселівка», ВК «Світлодолинське», ВК «Арциз».
Головним суддею змагань був Олександр Табашнюк (м.Одеса), суддя І категорії. Згідно з регламентом, команди були поділені на дві групи по три команди, де грали за коловою системою – кожен грає з кожним.
У напруженій боротьбі наша команда зайняла ІV місце. Всі команди-учасниці турніру нагороджені кубками, грамотами і медалями від Саратської селищної ради.
Бажаємо гравцям нових досягнень і життєвих перемог!
Слава Україні!
За інформацією Павлівської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417439280_918079396595213_7776331191329664706_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417517917_918079439928542_5802578671682831632_n-1024x683.jpg)