ПОСИЛЕННЯ ПРОТИПОВІТРЯНОЇ ОБОРОНИ ОДЕЩИНИ, ПРОБЛЕМИ ТИМЧАСОВО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ІНВЕСТИЦІЇ – ЦІ ТА ІНШІ ПИТАННЯ ОБГОВОРИЛИ СЬОГОДНІ З ВІЦЕПРЕЗИДЕНТКОЮ БУНДЕСТАГУ КАТРІН ҐЕРІНҐ-ЕКАРДТ
Начальник ОВА Олег Кіпер поінформував пані Катрін щодо поточної безпекової ситуації в Одеській області та подякував за її особистий внесок у виділення допомоги від Німеччини для України, зокрема озброєння та надання систем протиповітряної оборони Одещині.
Дякуємо за особливе ставлення до Одеської області та дружбу
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426563743_790630033098382_6200651205254688718_n-1024x687.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426454162_790629949765057_4241920893584472736_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426490160_790629966431722_6283575164289528626_n-1024x760.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428424988_790630009765051_8157030479282162667_n-1024x906.jpg)