ПРЯМА ДОПОМОГА У НАДАННІ ЗАСОБІВ ППО ДЛЯ ОДЕЩИНИ, РОЗМІНУВАННЯ АКВАТОРІЇ ЧОРНОГО МОРЯ ТА ВІЛЬНЕ СУДНОПЛАВСТВО – ГОЛОВНІ ТЕМИ СЬОГОДНІШНЬОЇ РОЗМОВИ З НАЧАЛЬНИКА ОДЕСЬКОЇ ОВА ОЛЕГА КІПЕРА З КУРТОМ ВОЛКЕРОМ
Пан Волкер протягом двох років був Спеціальним представником Держдепартаменту США з питань України. Нині ж продовжує бути другом нашої держави та лобіювати життєво важливі для нас питання.
«Найголовніше для нас зараз – це захист наших людей та економіки, а це означає посилення ППО та забезпечення повноцінної роботи портів. Перш за все, розраховуємо на допомогу в цих напрямках», – заявив Олег Кіпер.
Курт Волкер висловив захоплення мужністю та незламністю українців під час війни та вкотре засудив російську агресію проти України.
Українська сторона подякувала за співпрацю
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428698240_794004722760913_895552903800793592_n-1024x704.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428679792_794004802760905_4649798954416181602_n-1024x787.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428670117_794004846094234_108482908766965950_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424918708_794004489427603_8322252429551573052_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428679023_794004756094243_3709888782197341254_n-1024x841.jpg)