1. /
  2. Новини
  3. /
  4. В БОЛГРАДСЬКІЙ РВА ВІДБУЛАСЬ...

В БОЛГРАДСЬКІЙ РВА ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ З КОРУ/КРАСНУХИ В РАЙОНІ

З метою забезпечення готовності до реагування на можливий спалах кору та краснухи серед населення району в Болградській районній державній (військовій) адміністрації, 09 лютого 2024 року пройшла нарада, яка відбулась під головуванням першого заступника голови Болградської РВА Валерія Єребакана, за участю директора Болградського районного відокремленого підрозділу ДУ “Одеський ОЦКПХ МОЗ” Світлани Фіногенової та  представниками закладів охорони здоров’я громад Болградського району.

Під час наради директор Болградського районного відокремленого підрозділу ДУ “Одеський ОЦКПХ МОЗ” Світлана Фіногенова ознайомила присутніх з епідеміологічною ситуацією з кору та краснухи в районі, акцентувала увагу на посиленому контролі щодо забезпечення санітарно-епідемічної ситуації та готовності до реагування на можливі спалахи зазначених захворювань.

Також Світлана Фіногенова  розповіла про ризики захворюваності на кір та краснуху, основні клінічні симптоми, особливості перебігу та можливі ускладнення.

Наприкінці наради були надані доручення про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про небезпеку захворюваності на кір та краснуху й про заходи профілактики тощо.