ПРО ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В УМОВАХ НЕБЕЗПЕКИ РОЗПОВІЛИ РЯТУВАЛЬНИКИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС
Рятувальники Болградського районного управління провели зустріч з учнями Холмського ліцею з початковою школою та гімназією Арцизькой міської ради.
Під час заходу фахівці розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, нагадали алгоритм дій під час сигналу ”ПОВІТРЯНА ТРИВОГА” та правила пожежної безпеки, як вдома так і на вулиці.
Особливу увагу звернули на те ,що вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу та наголосили, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно бути максимально уважними та одразу повідомити за номером ”101″.
Крок за кроком у безпечне майбутнє.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/433897985_721514720171494_8113523963128862503_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=zf4tiiLaPgwAX8Towzn&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AfBBb44__OmnYNgpQCUbQ5rjaCYPwcoQmx_t_Of6RmoMKg&oe=66022474)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431525423_721514716838161_4730887659485184896_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=K9Spdwwc19gAX_ufrN-&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AfATu5-PKg4Ox4yJfErEvO0fBv0N_VLkbrtU4gEvwFQ1sA&oe=6603013B)