ІНТЕРАКТИВНІ УРОКИ «З ЛЮБОВ’Ю ДО ВАКЦИНАЦІЇ» ПРОВЕЛИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ
З 24 квітня в Україні стартували акції, події, заходи присвячені Всесвітньому тижню імунізації, якій в цьому році проходить під гаслом «Любиш? Вакцинуй!».
Сучасної людини вже не треба пояснювати користь, яку отримує дитина, коли вона має захист від страшних інфекційних хвороб – вірусного гепатиту В, туберкульозу, кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту, Ніb-інфекції, кору, епідемічного паротиту та краснухи. В Україні законодавством передбачено захист від цих інфекцій, які можуть привести до інвалідності, безпліддя та смерті. Але проведення вакцинації серед дітей і дорослих стосується не лише лікарів і батьків, а всього суспільства.
В Болградському районі з початку року проводиться активна робота медиків, освітян та працівників культури з дітьми та батьками щодо необхідності проведення своєчасної імунізації проти вищезазначених інфекцій. Про це свідчить зростання показників імунізації дитячого та дорослого населення.
Активна робота проводилась і проводиться в період Всесвітнього тижня імунізації: в дошкільних дитячих закладах Болградської, Городненської, Арцизької громад проводились конкурси рисунків серед дітей, вистави, тощо.
В ліцеї їм. І. Банєва с. Виноградівка Болградської громади завдяки сумісним зусиллям директора закладу Світлани Драганової та завідувача сільської амбулаторії Марії Жаба проведена велика робота з дітьми: інтерактивні уроки «З любов’ю до вакцинації», за результатами щеплені 42 учня.
Цьому передувала активна робота відділу освіти Болградської громади і особливо керівнику Ірині Гончаровій та заступнику Алли Оріховської на чолі з фахівцем РДА Тетяною Ведь.
Завідувачка Болградського ЗДО №5 Анжела Дімітрова створила виставку дитячого рисунку в своєму закладі та люб’язно надала її для демонстрації в Болградський РВП.
Як фахівцям нам вперше прийшлось працювати з питань здоров’я дітей та імунізації не з медичними працівниками, з якими ми говоримо однією мовою, а з освітянами. Для нас було дуже приємно ділове спілкування з ними і тепер ми знаємо, що і ділова мова може бути з любов’ю, повагою та турботою.
Болградський РВП вдячний всім, хто працював з нами.
Ми знаємо, що вашому житті є надійні партнери, на яких ми зможемо покластися, як на себе.
За інформацією Болградського районного відокремленого підрозділу ДУ “Одеський ОЦКПХ МОЗ”
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438097381_741558711500428_2300185073633766187_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=NKHJLQAiy88Ab4gKzDv&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AfArYIlUHl1010XCXqIyDqPQl5Wgi1N1njzpzkHdsyi1ag&oe=663017E7)
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437728486_741558621500437_5870863383965239078_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=QrG-hSlpa1cAb4IfTRJ&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AfAbZ5pN7il3zmgz2hOaT14jQAGrOPO1IwvUVB6nXrmE2A&oe=6630137B)
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437718014_741558624833770_5582426043962341537_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=VpXp_ppD2qQAb5pvWFD&_nc_oc=Adhs4McqEJOu7Dkuf3-ERuR275nmYCe688ybG9BS2RzPCaM-mWGJUafFPzlbGg42LJo&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AfCRDZ7hnSwEWE4qk1UZN-OC7JEP-y7ig3KK0bPFyY0v8w&oe=662FF2B3)
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438118039_741558691500430_3814692901136296613_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=-N1hE_aI0YIAb6x0kzl&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AfCY4RB8ztvU1TgzXS15pIRzcsmqIhiwsfxD1iXrh-Wp_w&oe=663008D8)
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437574444_741558801500419_6809318077841407313_n.jpg?stp=dst-jpg_p280x280&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=-JeS1uXCMT0Ab5dkWbc&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AfBHcH38hpcRvfD77Gtz3U4qH-JFG_iE-9EbE8JtBbHlbA&oe=6630197A)