1. /
  2. Новини
  3. /
  4. НОВИНИ ГРОМАД: ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВ...

НОВИНИ ГРОМАД: ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВ З ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗДОБУВ БРОНЗУ ЛІЦЕНЗІЙНОГО ТУРНІРУ

9-12 травня найсильніші спортсмени з усього світу змагалися в турецькому Стамбулі, щоб здобути олімпійські ліцензії.

Тарутинський борець Василь Михайлов виступав на турнірі в Стамбулі у ваговій категорії 86 кг (це олімпійська вагова категорія), хоча вага Василя всього 79 кг.

В ваговій категорії 86 кг змагалися представники 32 країн світу.

Перші три поєдинки Василя у 1/16, 1/8 та 1/4 фіналу були успішними, в них він отримав впевнену перемогу.

У півфіналі наш спортсмен змагався з триразовим чемпіоном Європи Дауреном Куруглієвим, який зараз виступає за Грецію. В цій сутичці перемогу одержав досвідчений Куруглієв.

В боротьбі за третє місце Василь провів зустріч з польським борцем Себастьяном Жезержанським та отримав перемогу.

Таким чином Василь Михайлов став бронзовим призером олімпійського кваліфікаційного турніру.

В останній сутичці на турнірі в Стамбулі, за олімпійську ліцензію Михайлов Василь зустрівся з чемпіоном Грузії Владимері Гамкрелидзе. Нажаль, у цьому поєдинку наш спортсмен поступився своєму супернику.

Дякуємо Василю за надію та прекрасні емоції вболівальників. Дякуємо за те, що гідно представив України на міжнародному турнірі!

Впевнені, що у нашого спортсмена попереду ще багато перемог!