ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ ЗА ПЕРІОД З 20 ПО 26 ТРАВНЯ 2024 РОКУ
Захворюваність на гострі кишкові інфекції, у порівнянні з попереднім тижнем, зросла в 4,5 рази ( 9 випадків проти 2), у тому числі серед дорослого населення – на 100% (5 випадків проти 0), серед дитячого – в 2 рази ( 4 випадки проти 2).
Був зареєстрований 1 випадок вірусного гепатиту у дорослого.
Повітряно – крапельні інфекції реєструвались серед дитячого населення – 13 випадків вітряної віспи та декілька випадків кашлюку. Всього в Одеський області зареєстровано 47 випадків кашлюку, кашлюк реєструвався в Ізмаїльському, Одеському, Подільському, Роздільнянському та нашому районі.
Захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) відповідала сезонному рівню. В Одеський області реєструвався COVID-19 – 22 випадки проти 16 за попередній тиждень.
Серед захворілих, як і зазвичай, переважало доросле населення (до 88%).
Важких форм перебігу захворювання та летальних випадків не зареєстровано.
За даними моніторингу за звітний тиждень 5 осіб отримали укуси тваринами, що на 100% більше ніж на попередньому тижні (0 укусів).Випадків сказу серед людей не зареєстровано.
Показники радіаційного фону не перевищували граничних рівнів багаторічних спостережень.
Санітарно-епідемічна ситуація залишається на постійному контролі.
За інформацією Болградського районного відокремленого підрозділу ДУ “Одеський ОЦКПХ МОЗ”
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/446975283_762850962704536_3245145733393173070_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=0yMngsySYjcQ7kNvgGefEty&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AYD4WjUmUIss6-fAi08fD_-YDfEvJusxVWvBjtpdfdDurw&oe=665DDABC)
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/446690079_762850979371201_3768113866657807268_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Y2KSr26fptMQ7kNvgFHAgmW&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AYDRluUMdQsHJGRr0LRS4M1Ohw9L5WhdcJe6zro_MLrqLA&oe=665DF836)