ОТРИМАЛИ ВІД МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ 7 СУЧАСНИХ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ ДЛЯ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
Автівки призначені для виїздів сімейних лікарів, вузькоспеціалізованих медиків до пацієнтів у містечка, села та віддалені громади області. Це дозволить медзакладам «первинки» в разі перебоїв з паливом використовувати альтернативний та дешевший вид транспорту.
Понад два роки наші медики працюють у важких умовах повномасштабної війни. Забезпечити лікарям комфортну роботу, а жителям Одещини доступ до необхідних медичних послуг — один із головних пріоритетів нашої роботи.
Дякуємо Міністерству охорони здоровʼя України та Світовому банку, завдяки спільному проєкту яких ці сучасні електрокари тепер рятуватимуть життя людей на Одещині.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/436301692_847369907424394_3013836239655788496_n-1024x684.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/436255139_847370107424374_5109161580081623982_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/441675658_847369954091056_6974660156012746281_n-1024x683.jpg)