НОВИНИ ГРОМАД: ЩЕ ОДИН ВАЖЛИВИЙ КРОК ДЛЯ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПІДТРИМКИ ЖИТЕЛІВ АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ
Незабаром у будівлі колишньої станції юних натуралістів запрацює простір Болградської районної філії Товариства Червоного Хреста України. Тут здійснюватиметься гуманітарна діяльність, надаватимуться соціальні послуги та реалізовуватимуться важливі програми підтримки населення.
Товариство Червоного Хреста України вже неодноразово допомагало нашій громаді у складні періоди — під час блекаутів, ліквідації наслідків ворожих обстрілів та в інших непростих ситуаціях. Їхня команда завжди була поруч із нашими людьми.
Створення такого простору дозволить ще ефективніше допомагати мешканцям громади та реалізовувати нові соціальні ініціативи.
Щиро дякуємо партнерам із Товариства Червоного Хреста України за підтримку, довіру та готовність працювати заради людей. Попереду — новий етап нашої співпраці.
За інформацією Арцизького міського голови




