ЗАХИСНИКІВ, ЗАХИСНИЦЬ ТА ВОЛОНТЕРІВ ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ
В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – важлива дата, вона поєднує в собі великі свята: свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисників та захисниць України.
Цьогоріч, через повномасштабне вторгнення росії, це свято для кожного українця набуло нового значення.
З цієї нагоди керівництво району та Болградської громади провели захід аби відмітити захисників та волонтерів Болградщини.
На початку заходу хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять воїнів, славних синів України, котрі полягли в боях за Незалежну та єдину Україну, поклавши своє життя заради миру та спокою в країні.
З повагою та шаною усіх присутніх вітали начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, голова Болградської міської ради Сергій Димитрієв та голова Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань Артем Булгару.
За відмінне виконання обов’язків в умовах воєнного стану, участь у національному спротиві проти збройної агресії російської федерації проти суверенітету України, нестримне прагнення до Перемоги, мужність, честь, силу і відвагу та з нагоди Дня захисників і захисниць України представники влади нагородили військовослужбовців району.
За активну громадську позицію, організацію налагодженої роботи Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань при Болградській районній військовій адміністрації, широкий розвиток волонтерського руху в Болградському районі, всебічну підтримку військових формувань району та з нагоди Дня захисників і захисниць України керівники району, громади та голова Координаційного штабу нагородили волонтерів Болградщини.
«Схиляємо голови перед мужністю Героїв, які віддали життя, захищаючи Україну. У цей день я дякую всім, чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму. Всім, хто сьогодні зі зброєю в руках боронять нашу землю від російського агресора. Всім волонтерам, які стали своєрідними «мирними воїнами» і надійними захисниками в тилу. Усім борцям за українську Незалежність – від козацьких часів і до сьогодні, які присвятили свої життя служінню українському народу. Слава Україні. Героям слава!», – зазначив начальник Болградської РВА Геннадій Васильович.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4047-1024x850.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4049-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4053-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4056-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4067-1024x792.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4072-1024x889.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4075-1024x777.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4079-1024x901.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4083-1024x906.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4087-1024x872.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4093-1024x853.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4097-1024x920.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4100-963x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4103-1024x981.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4107-1024x961.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4110-1024x962.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4112-1024x939.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4114-1024x840.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4124-1024x927.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4130-1024x843.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4132-1024x875.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4139-1024x907.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4146-1024x881.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4149-1024x967.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4153-1024x740.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4157-1024x871.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4159-1024x857.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4160-1024x759.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4162-1024x812.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4164-960x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4166-1024x1002.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4169-902x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4172-1024x920.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4174-1024x1014.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4179-896x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4184-1024x1006.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4188-842x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4191-1024x810.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/img_4198-1024x993.jpg)