НОВИНИ ГРОМАД:
КУБЕЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ТА ГІМНАЗІЄЮ
У Кубейському ліцеї проведено виставку-акцію «Ялинка».
В умовах сьогодення та ситуації в країні як ніколи стоїть питання бережливого ставлення до природи та її збереження. Учні Кубейського ліцею взяли участь у творчій та пізнавальній діяльності, виготовили новорічно-різдвяні композиції.
За інформацією Кубейської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319269158_5534438400015556_5861034106814439004_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319282239_5534438183348911_1906507491696140006_n-1024x1008.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319209788_5534438663348863_6930520268451717235_n-1024x759.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319356719_5534437923348937_1729118985906132528_n-468x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319372069_5534438140015582_3124913070843763169_n-460x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319543649_5534437946682268_3536946739020912998_n-606x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319557915_5534438723348857_848364200252123238_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/319751997_5534438453348884_1015250615829110031_n-768x1024.jpg)