СЬОГОДНІ НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА МАКСИМ МАРЧЕНКО ЗУСТРІВСЯ З МІНІСТРОМ ОСВІТИ І НАУКИ СЕРГІЄМ ШКАРЛЕТОМ, ЯКИЙ ПЕРЕБУВАЄ З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ НА ОДЕЩИНІ
В рамках розмови обговорили безпеку учасників освітнього процесу, і найголовніше – умови для роботи шкіл та дитсадків регіону в періоди відключення електропостачання. Начальник ОВА підкреслив, що освітня галузь області, як і всі інші, змушена працювати в умовах викликів воєнного стану, суттєво змінивши підходи до освітнього процесу з урахуванням безпекового компоненту. Але попри складні умови обласна влада докладає максимум зусиль, аби заклади освіти в районах та громадах були територією безпеки.
«Наше завдання повернути дітей до шкіл спільно з органами місцевого самоврядування, тож за минулий рік ми провели значну роботу щодо облаштування укриттів у закладах освіти. Зокрема, в тих, де абсолютно було відсутнє укриття, за рахунок виділення коштів з обласного бюджету та бюджетів громад, вони були створенні. В більшості – проведені ремонтні роботи та заходи по оснащенню» – зазначив Начальник Одеської ОВА.
Окрім цього, завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України з компанією Google та ЮНЕСКО, як продовження ініціативи «Ноутбук кожному вчителю» Одеська область отримала сучасні ноутбуки Chromebook у кількості 2061 ноутбук. А за сприяння Фундації Олени Зеленської, в рамках ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проекту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft Одещина отримала сучасні ноутбуки у кількості 4020 ноутбуків. Тож сьогодні освітяни отримують 6081 одиниць комп’ютерної техніки. Сергій Шкарлет наголосив що це покриває 80 відсотків потреби Одеської області.
Також спільно з головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муратом Шахіном Міністром освіти і науки передав 46 одиниць спортивного спорядження, для забезпечення фізкультурно-оздоровчих та рухових активностей груп до 90 дітей, у дитячо-юнацькі спортивні школи Одещини та до закладів загальної середньої освіти.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330149187_836060780826739_8315079100421902252_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328857762_752207849348634_3625849656924408153_n-1024x671.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328702298_2837975099679464_5809449940509617158_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328831417_697055231906380_1579597239591724534_n-1024x592.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330148671_659325662862278_1467777161341198382_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330142606_1379864392552313_2857592063048012595_n-1024x533.jpg)