ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОДЕЩИНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРОВОДИТИ «УРОКИ БЕЗПЕКИ» В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ
Старша інспекторка ювенальної превенції Болградського районного відділу поліції Алла Алексасєєва разом із представником ДСНС провели спільний урок безпеки з учнями Болградського ліцею № 3.
Під час зустрічі співробітники екстрених служб нагадали дітям правила поведінки в побуті та на вулиці. Зокрема говорили, як поводитися з обігрівачами та біля відкритого вогню, що робити у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів і пристроїв, чому не можна зараз виходити на водойми, вкриті льодом, якими повинні бути заходи під час сигналів «Повітряна тривога».
Для того, щоб матеріал засвполіцейські одещини продовжують проводити «уроки безпеки» в закладах освітиоювався якісніше, школярам презентували навчальні мультсеріали.
«Проведення уроків безпеки для школярів стали обов’язковою частиною сучасної освіти, адже формування навичок поведінки у надзвичайних ситуаціях, розвиток вмінь швидко реагувати на потенційні ризики та безпомилково діяти в умовах загроз різного характеру – це потреба часу», – зазначила ювенальна поліцейська.
Болградський районний відділ поліції Одещини
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331070962_1214906412484394_8047913080713943157_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330926868_1185857325624264_3213384686390704213_n.jpg)