ПОЧИНАЄМО ТИЖДЕНЬ З УСПІХІВ ТА ПЕРЕМОГ СПОРТСМЕНІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Починаємо тиждень з успіхів та перемог спортсменів Одеської області, які гідно виступили на міжнародних та всеукраїнських змаганнях.
Так, на чемпіонаті Європи, в Бухаресті, з грепплінгу, спортсмени Одещини завоювали дві медалі. Срібло
у ваговій категорії 100 кг виборов Іван Малін, бронзу
– Андрій Баркар (вагова категорія 84 кг).
Вихованці обласної ДЮСШ стрільби Іван Ткаленко та Крістіна Остапенко (тренери – Ірина Виноградова і Світлана Скачко) увійшли до топ-5 чемпіонату Європи серед юніорів у стрільбі з пневматичної гвинтівки в категорії «мікст». Додамо, що Іван також став 5-м у складі збірної України в командному турнірі.
В Києві найсильніші шаблісти України розіграли нагороди Всеукраїнського турніру найсильніших. Чемпіоном та найсильнішим спортсменом у фехтуванні став одесит Андрій Ягодка (тренери – Олександр Васютін, Олександр Красовський).
В Ізмаїлі пройшли матчі IV туру Вищої ліги чоловічого чемпіонату України з гандболу. У рідних стінах команда «Ізмаїл» здобула 4 перемоги та очолила турнірну таблицю чемпіонату.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/335110759_231927712584927_3811720442427618633_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336173802_1179739496061170_3706831269278160790_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/334095761_1257541868169278_5751174951546073376_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/333586962_6180011998708555_8891422932239156865_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/333679600_227534673020854_5845334301182766909_n.jpg)