НОВИНИ ГРОМАД: ТАРУТИНСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ГЕНЕРАТОР ТА ОБІГРІВАЧІ
23 березня 2023 року, директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Міланія МІЛАНОВА отримала гуманітарну допомогу від представника Міжнародного фонду допомоги та розвитку Блакитного півмісяця – IBC у вигляді генератора для Серпневської амбулаторії.
Також, від цього ж фонду, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тарутинської селищної ради Тетяна ЄПУРІ отримала гуманітарну допомогу у вигляді двох обігрівачів.
Висловлюємо щиру подяку Міжнародному фонду допомоги та розвитку Блакитного півмісяця – IBC за допомогу, яка є дуже важливою у цей нелегкий для усіх час! Ваша допомога приносить світло і тепло в серця і душі людей Тарутинської громади.
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337654253_570311914874420_8589540619865333629_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336895910_1459752931228159_894591251756184316_n-576x1024.jpg)