ПРО ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ РОЗПОВІЛИ В ТАРУТИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ
Співробітники Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області спільно з співробітниками відділення №2 Болградського РВП, представниками Тарутинської селищної ради та співробітниками служби у справах дітей Тарутинської селищної ради провели пожежно-профілактичне відпрацювання з одинокими жителями, багатодітними родинами Тарутинської територіальної громади під час якого наголосили на основних правилах пожежної безпеки, правилах поведінки під час виявлення ВПН(вибухо-небезпечних предметів) та заборону спалювання сухої рослинності. Дорослим та дітлахам було вручено агітаційний матеріал розроблений ДСНС України спільно з UNICEF Ukraine
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/338854514_1407542743324325_5939239170965752874_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339955131_178334655039052_1370750543541384129_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339973075_1875452569497946_4184710132996138852_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339978235_596404139087969_7198850780366891969_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340177116_200126602748205_7266223423360461942_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340183630_763725438485279_5118029749235009843_n-1024x768.jpg)