ПРОВЕДЕНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ З НАСЕЛЕННЯМ АРЦИЗЬКОЇ ОТГ
17 квітня 2023 року рятувальники Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області провели планові профілактичні заняття з населенням Арцизької територіальної громади щодо попередження виникнення пожеж в пожежонебезпечний веснянно-літній період.
Громадянам наголосили на основних правилах пожежної безпеки в побуті, заборону спалювання сухої рослинності та сміття, дії при виявленні ВНП, дитячі пустощі з вогнем. Усім громадянам вручали листівки відповідної тематики і гарну посмішку на весь день.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341266651_535912288677338_8578075144795698545_n-766x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341679574_3128217764144116_1570619711640365125_n-1024x766.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341626953_772805874465300_2726891352217946455_n-766x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/336915428_916810189649936_5119268958925262562_n.jpg)