НОВИНИ ГРОМАД: ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ДІТЕЙ ВПО КРИНИЧНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ
12 травня 2023 року Департамент освіти і науки Одеської ОВА передав Криничненській громаді гуманітарну допомогу у вигляді планшетів від дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Обладнання було закуплене та доставлене за підтримкою Європейського Союзу та Республіки Корея. Гаджети в подальшому будуть передані дітям ВПО, які навчаються у Кринчненському ліцеї.
Криничненська сільська рада висловлює свою повагу всім донорам та партнерам, завдяки підтримці яких стала можливою реалізація такої потрібної ініціативи.
За інформацією Криничненської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345217954_1001894624525071_3813459874787702903_n-1024x970.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347020768_256688926768710_6238853070755416276_n-987x1024.jpg)