КИМ БУТИ В МАЙБУТНЬОМУ
В безмежному світі професій дуже важко знайти відповідь на питання «Ким бути в майбутньому?».
Обираючи професію, необхідно узгодити свій професійний вибір з потребами сучасного ринку праці, потребами роботодавців у кваліфікованих кадрах, а це одна з важливих умов вибору.
Так, 03 жовтня 2023року фахівцями Болградської філії Одеського обласного центру зайнятості була проведена групова профконсультація із застосуванням профдіагностичного тестування для учнівської молоді «Ким бути в майбутньому» для учнів Болградського ліцею №3. У заході прийняли участь 7 учнів.
Метою заходу було підвищити рівень орієнтеції учнів у світі професій, інформувати про професійно важливі якості, властиві людям різних професій, допомогти у визначенні своїх інтересів і здібностей.
Діти отримали інформацію про світ професій, ознайомились з алгоритмом вибору професії.
Пройшли тестування за методикою Є.Клімова, психогеометричне тестування, та отримали пояснення щодо проходження тестування “Моя професія: консультаційна мережа”.
Завдяки проведеному тестуванню діти ще раз переконалися у вірному виборі своєї професії.
За інформацією Болградської філії Одеського обласного центру зайнятості
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/385925070_627895399533427_1031786739598484000_n-1024x912.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386082908_627895432866757_7147191654718066910_n-911x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/387166159_627895389533428_3277595900893029406_n-1024x766.jpg)