НОВИНИ ГРОМАД: У С. КАМ’ЯНСЬКЕ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ В МЕЖАХ БЛАГОДІЙНОГО ПРОЄКТУ “РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!”
15 жовтня, з самого ранку на ринковій площі працював шкільний благодійний ярмарок, де кожен охочий міг придбати солодощі за донат для ЗСУ, з обіду в сільському парку розпочалися спортивні змагання з настільного тенісу, баскетболу, волейболу та перетягування канату, а надвечір у Кам’янському Будинку культури відбувся патріотичний концерт «Мистецтво проти війни».
Для дітей протягом усього дня працювали атракціони — гірки та батути. Крім того, малеча з насолодою ласувала традиційними святковими смаколиками – попкорном та солодкою ватою.
За результами проведених заходів мешканці та гості с. Кам’янське задонатили 28 093 грн.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393441574_634378312218469_2009764835919727696_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392935626_634378302218470_5897574655794609951_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392940351_634378332218467_2881785318946154540_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391731072_634378405551793_7581152347574178893_n-1024x683.jpg)