НАРАДА ЩОДО ВЖИТТЯ ЗАХОДІВ З МЕТОЮ ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ
Сьогодні в.о. голови Болградської районної державної (військової) адміністрації Валерій Єребакан спільно з головним спеціалістом відділу економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентиною Мануш взяли участь online-нараді Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації.
Нарада пройшла з метою профілактики отруєння бджіл, підвищення рівня обізнаності щодо вимог законодавства у сфері бджільництва, в тому числі застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, а також алгоритму дій при встановленні факту отруєння бджіл і налагодження ефективної комунікації між фізичними особами та суб’єктами господарювання, які використовують засоби захисту рослин, власниками пасік та представниками об’єднаних територіальних громад.
Про вимоги законодавства у сфері бджільництва та епізоотичну ситуацію доповів начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини та контролю у сфері органічного виробництва Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Руслан Олійник.
Начальник відділу захисту рослин, фітосанітарної діагностики та прогнозування Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Юрій Бомчак доповів про профілактику отруєння бджіл пестицидами.
З алгоритмом дій при встановлені факту отруєння бджіл та налагодження ефективної комунікації між фізичними особами та субʼєктами господарювання, які використовують засоби захисту рослин, власниками пасік і представниками обʼєднаних територіальних громад ознайомила присутніх Анжела Ткаченко – головний спеціаліст з питань тваринництва відділу агропромислового виробництва, технічної політики та безпеки праці управління з питань розвитку аграрного виробництва та переробної промисловості Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації.
Наприкінці наради присутні мали можливість обговорити та отримати консультації з вище зазначених питань.
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431525681_720973780225588_2336838651921171601_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=KxRg67GgdqEAX-zQKAR&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AfBYSkf7-eH_I8zEfFXsh_lmQLybTxABzMLkjgS_YNonOA&oe=6601BDC2)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/433895037_720973763558923_3619636969858444564_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=p6StiY7a_NQAX9AGRhE&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AfDhwzA4VP-dS_2ZEi_Ed25LTJQLrMVLAMojRF7lleBr5g&oe=6601CF72)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431493017_720973776892255_2528124708240492657_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=7AlhUInIvkgAX8aKTZv&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AfBUDw42U92zL9VgOvnMdlyADwkUiaiQwppkRQPAArch4w&oe=66001221)