НОВИНИ ГРОМАД: КОМАНДА ОДЕСЬКОГО ОФІСУ МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА НАДАЛА ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВПО БОЛГРАДСЬКОЇ ОТГ
Команда Одеського офісу Міжнародного Комітету Червоного Хреста надала гуманітарну допомогу у вигляді місячного запасу продуктів харчування п’ятдесяти сім’ям внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Болградській територіальній громаді та є багатодітними родинами та родинами, члени яких мають особливі фізичні потреби. Болградська міська рада Одеської області висловлює подяку Комітету за співпрацю та підтримку мешканців, які потребують особливої уваги та надання допомоги у складні часи, які переживає наша держава.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/284021564_310924924563811_996339061929778407_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/284021966_310924951230475_687530339650379493_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/284042963_310924881230482_2483987450263408786_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/284181302_310925001230470_7078097498443173985_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/284144939_310924847897152_3685911162776964137_n.jpg)