НОВИНИ ГРОМАД: УЧНІ З АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ ГІДНО ВИСТУПИЛИ У ФІНАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ ІЗ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
7 травня у Одесі на стадіоні «Динамо» відбулися фінальні змагання обласної Спартакіади учнів закладів освіти з легкої атлетики серед команд другої групи.
Арцизьку громаду представляли учні Виноградівського ОЗО та Новоіванівського ліцею.
За результатами змагань команда Арцизької громади зайняла ІІІ місце. У особистому заліку арцизька легкоатлетка Марія Лобода посіла ІІ місце у програмі з бігу на 200 м та ІІ місце у програмі зі стрибків у довжину з розбігу (вчитель Андрій Дермен), а Ілля Пасічниченко виборов ІІ місце у програмі зі штовхання ядра (вчитель Олексій Черкес).
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441139248_752416243748008_296889157841446912_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=dudFjkW46dUQ7kNvgFxTJ6T&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AYB6Mp-zFdLXTp3ZUmoXhE3MoO1YFuE-vJwBwRNRUw-GYw&oe=66477A00)
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441063067_752416247081341_7509629039613874360_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=OxTyBvuuNnQQ7kNvgFS5z-R&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AYDd5NBAmsZjxH3zDhV7NWxaLcnN9W4TZWHragVechEeMQ&oe=66477D8A)
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441156087_752416240414675_3824027765939543826_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=ChL66GBZGfgQ7kNvgEAhfEe&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AYBS79iW7LpssNBioq-RKGdOQKELm4r7f3_gxwT4CsaHPQ&oe=66477E16)
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441055262_752416300414669_4234523201858749809_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=h-N86VhCSRYQ7kNvgE_B-eZ&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AYBaioaGkCTxocXHk_XbNS_OabQNOaLNNx2Qcq8kmCQssg&oe=66478758)