АПАРАТНА НАРАДА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА
25 грудня 2024 року, під керівництвом голови Болградської районної державної (військової) адміністрації Михайла Шарафаненка, відбулась щотижнева апаратна нарада. На нараді були присутні перший заступник голови Болградської РВА Валерій Єребакан та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.
Про стан військового обліку на території Болградського району у 2024 році доповів начальник групи ведення обліку солдатів сержантів запасу Болградського РТЦК та СП Руслан Молнар.
В.о. начальника служби у справах дітей районної державної (військової) адміністрації Ганна Янчева доповіла про захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в умовах воєнного стану протягом 2024 року. Було зазначено, що протягом звітного періоду проведено 345 цільових профілактичних рейдів «Діти вулиці», «Вокзал». Обстежено 770 сімей, у яких виявлено 30 дітей, яким надано статус дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з них влаштовано 16 дітей під опіку, 2 дитини до Будинку дитини, 8 до центру соціально-психологічної реабілітації, одна в сім’ю родичів, довлаштовано до дитячого будинку сімейного типу (далі – ДБСТ) 3 дітей.
У цілому, станом на кінець 2024 року на первинному обліку територіальних громад Болградського району перебуває 267 дітей.
Протягом звітного періоду створено 20 опікунських сімей, до яких улаштовано 27 дітей. На території Болградського району функціонує 7 ДБСТ – 60 дітей, в 22 ПС – 49 дітей.
На кінець 2024 року на обліку з усиновлення перебуває 59 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Шість пар сімейного подружжя перебувають на районному обліку кандидатів в усиновлювачі. За звітний період усиновлено 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
В Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей перебуває 34 дитини, з яких 4 мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування.
Про рівень середньомісячної заробітної плати в районі та стан заборгованості із її виплати за ІІI квартал 2024 року доповіла начальник відділу економіки та агропромислового розвитку районної державної (військової) адміністрації Олена Насипана.
Відділом економіки та агропромислового розвитку здійснено аналіз середньомісячної заробітної плати по видам економічної діяльності, за результатами якого найвищий рівень середньомісячної заробітної плати в Болградському районі спостерігається у таких галузях, як державне управління і оборона, охорона здоров’я, сільське господарство, професійна, наукова та технічна діяльність.
Низький рівень середньомісячної заробітної плати штатних працівників спостерігається у таких галузях, як транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність, оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, тимчасове розміщування й організація харчування та переробна промисловість.
В розрізі громад найвищій рівень середньої заробітної плати у ІII кварталі поточного року зафіксовано в Павлівській, Теплицькій та Болградській громадах. Найнижчі заробітні плати в Кубейській, Криничненській та Гродненській громадах району.
У завершенні наради Михайло Володимирович надав ряд відповідних доручень керівникам структурних підрозділів районної військової адміністрації