ГЕННАДІЙ БАМБУРА ВЗЯВ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-НАРАДІ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ОДЕСЬКОЇ ОВА
27 липня 2022 року начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура спільно з керівниками структурних підрозділів РВА та керівництвом Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області взяли участь в онлайн-нараді Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.
Основним та дуже важливим питанням наради було створення безпечного освітнього середовища та належних умов для проведення освітнього процесу в Одеській області в умовах воєнного стану.
Під час наради було обговорено стан готовності будівель цивільного захисту, найпростіших укриттів та захисних споруд, що розташовані у безпосередній близькості до місця знаходження закладів освіти, які плануються використовувати для укриття здобувачів освіти і працівників, у тому числі для осіб з особливими освітніми потребами.
Онлайн нарада пройшла під головуванням директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та керівників Головного управління ДСНС в Одеській області.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/zobrazhennya_viber_2022-07-27_15-07-02-955-1024x812.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/zobrazhennya_viber_2022-07-27_15-07-04-698-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/zobrazhennya_viber_2022-07-27_15-07-07-151-1024x726.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/zobrazhennya_viber_2022-07-27_15-07-08-124-1024x716.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/zobrazhennya_viber_2022-07-27_15-07-09-121.jpg)