НОВИНИ РАЙОНУ: ГОЛОВА ГОРОДНЕНСЬКОЇ ОТГ ПЕРЕВІРИВ ХІД РЕМОНТНИХ РОБІТ БОМБОСХОВИЩ ТА ПІДГОТОВКУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
Голова Городненської громади Микола Богоєв з робочим візитом відвідав навчальні заклади ТГ, зустрівся із працівниками шкіл та дитячих садків, перевірив хід ремонтних робіт бомбосховищ та підготовку освітніх закладів.
За інформацією Городненської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298720284_7807792879294979_2833949778909551555_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298732396_7807792339295033_1142195671131098579_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298735634_7807790479295219_8119848499243574179_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298906541_7807791382628462_5791556564275291310_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/298989024_7807791679295099_8279544585271949531_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299071076_7807793025961631_8549128322107442673_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299076847_7807790295961904_3403051503814102972_n-1024x690.jpg)