В ДІЇ СТАРТУВАЛА ПОДАЧА ЗАЯВОК НА ДЕРЖАВНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ АВАРІЙНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ
Сьогодні починає діяти експериментальний проєкт підтримки для всіх, хто безпосередньо залучений до ліквідації наслідків російських обстрілів: відновлює енергетику, залізницю, тепло- та водопостачання. Допомогу можуть отримати працівники паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та Укрзалізниці, незалежно від форми власності, які безпосередньо залучені до аварійно-відновлювальних робіт. Розмір виплати і період Кожен працівник, залучений до робіт, отримує на місяць доплату у розмірі 20 000 гривень. Програма діє з січня по березень 2026 року. Як подати заявку? Працівнику не потрібно подавати заявку самостійно. Роботодавець формує персональні списки працівників і подає їх через портал “Дія” з 6[…Читати далі…]
Read more