СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ — ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ ГРОМАД: БОЛГРАДЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ОБЛАСНОГО СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ
Сьогодні, 22 червня, Одеська обласна організація Профспілки працівників державних установ України провела онлайн семінар-тренінг «Соціальний діалог як інструмент співпраці для забезпечення соціально-економічного розвитку громад», до якого долучились державні службовці Болградської районної державної (військової) адміністрації. Мета зустрічі — визначення реальної ролі соціального діалогу в розбудові громад, активний обмін практичним досвідом та спільний пошук дієвих механізмів співпраці між усіма сторонами в сучасних, досить непростих умовах. В межах семінару була запланована тренінгова сесія «Про важливість розвитку культури соціального діалогу». Своїми знаннями та кейсами з учасниками поділилася спікерка заходу – доктор наук з державного[…Читати далі…]
Read more