ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА (МЕДИЧНІ ПРЕПАРАТИ) З Р. БОЛГАРІЯ РОЗПОДІЛЕНА МІЖ КНП «БОЛГРАДСЬКА ЦРЛ», ЗАГОНОМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ТА ВІЙСЬКОВОЮ ЧАСТИНОЮ, ЯКА ДИСЛОКУЄТЬСЯ У М. БОЛГРАД
Сьогодні, 9 березня, між КНП «Болградська ЦРЛ», загоном територіальної оборони та військовою частиною, яка дислокується у нашому місті, були розподілені медичні препарати та медичне обладнання, яке прийшли у вигляді гуманітарної допомоги з Р. Болгарія – з міста-побратима громада Тунджа.Крім цього, їм було видано продукти харчування, засоби особистої гігієни та інші необхідні речі.За інформацією Болградської міської ради.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275412731_259127906410180_9084848180625762148_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275054646_259127939743510_6346022336796587970_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275099486_259128056410165_6973353911840476108_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275289497_259128026410168_2183636220490732703_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275150718_259127983076839_9153149887889062919_n.jpg)