КООРДИНАЦІЙНИЙ ШТАБ ПРИ БОЛГРАДСЬКІЙ РВА ОТРИМАВ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІД ПАРТНЕРІВ
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань при Болградської районної військової адміністрації продовжує свою активну діяльність, задля забезпечення потреб Болградського району, в умовах військового стану, продуктами харчування (у тому числі довготривалого зберігання), одягу, засобів гігієни, дитячого харчування, побутової хімії, ліків тощо та забезпечення продуктового резерву.
За 2 останні доби до Штабу приїхало 2 вантажівки з гуманітарної допомогою від м. Львів(Україна) та м. Тулча (Румунія).
Болградським координаційним штабом отримано: дитячі суміші, дитяче харчування, засоби гігієни, продукти харчування довготривалого зберігання та, найважливіше, медикаменти.
Болградська районна військова адміністрація висловлює велику вдячність та подяку всім партнерам, які не залишаються осторонь та допомагають у наданні гуманітарної допомоги.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/img_7541.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/img_7557.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/img_7559.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/zobrazhennya_viber_2022-03-24_11-12-29-617.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/zobrazhennya_viber_2022-03-24_11-12-52-590.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/zobrazhennya_viber_2022-03-24_11-12-55-118.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/zobrazhennya_viber_2022-03-24_11-13-09-172.jpg)