СЕЛЕКТОРНА НАРАДА ОДЕСЬКОЇ ОВА ЩОДО ПОРЯДКУ ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНИХ ВАНТАЖІВ, ЇХ ОБЛІКУ ТА ВИКОРИСТАННЯ
На засіданні оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації було ухвалене рішення щодо створення в Одесі координаційного гуманітарного штабу, який координує діяльність відповідних районних координаційних штабів.
Начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура спільно з головою Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань при Болградській районній військовій адміністрації Артемом Булгару та заступником голови Координаційного штабу Володимир Романовский взяли участь у селекторній наради Одеської ОВА.
Основним питанням селекторної наради стало питання взаємодії координаційного гуманітарного штабу при Одеській обласній військовій адміністрації з районними військовими адміністраціями, районними штабами та громадами щодо порядку отримання гуманітарних вантажів, їх обліку та використання.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/img_7982.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/img_7978.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/img_7977.jpg)