СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 29 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ СФОРМУВАЛА ТА ВИДАЛА З ПУНКТУ ПРИЙОМУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПРОДУКТОВІ ПАКЕТИ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ КНП “ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ У М. БОЛГРАД»
Цього разу допомога призначалася тим з них, хто живе у сусідніх територіальних громадах, а точніше – у селах Василівка, Каракурт, Кубей, Криничне та Калчева.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/277356307_342881724532091_8361133354905385366_n-1-932x1024.jpg)