НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН
Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко з робочим візитом відвідав Болградський район.
Спершу керівник області побував на потужному тваринницькому свинокомплексі ТОВ «Агропрайм-Холдинг» – це підприємство, що забезпечує для переробної промисловості високоякісну свинину для виробництва м’ясних консервів тривалого терміну зберігання, що тим самим забезпечує продовольчу безпеку нашого регіону в умовах війни.
Потім Начальник Одеської ОВА разом з головою Болградської районної військової адміністрації Геннадієм Бамбурою ознайомився з роботою одного із гуманітарних складів, де формують резерв продуктів тривалого зберігання.
На нараді з керівниками району та міста Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко обговорив низку важливих питань з життєдіяльності Болградського району. Ключовими питаннями стали заходи щодо активізації економічної діяльності в районі в умовах воєнного стану; соціальний захист внутрішньо переміщених осіб та додаткові соціальні гарантії за їх розміщення; наповнення та використання місцевих бюджетів в умовах воєнного стану та порядок отримання гуманітарних вантажів їх облік та використання. Окремо обговорили механізм відключення російських телеканалів з платформ трансляції на території району.
«Завдання місцевої влади докладати всіх зусиль для зміцнення обороноздатності кожної громади, міста і району. І це необхідно виконувати чітко: допомагати фронту, надавати повне сприяння армії та правоохоронним органам» – наголосив Максим Марченко.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278355612_283122050677432_6902041168485702202_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278371315_283122017344102_8478690985504382485_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278476447_283122090677428_6594602888470191529_n.jpg)