М. БОЛГРАД ВІДВІДАВ ПРЕДСТАВНИК ТЕЛЕРАДІО СТУДІЇ МО УКРАЇНИ
Сьогодні до Болградської районної військової адміністрації з робочим візитом приїхав заступник головного редактора телерадіо студії Міністерства оборони України Бриз Павло Парфенюк.
В ході зустрічі він поспілкувався з представниками місцевих ЗМІ з питань достовірного висвітлення інформації про ситуацію в районі та країні, щодо проведення військових дій.
Після зустрічі Павло Парфенюк провів соціальне опитування серед населення м. Болград щодо розуміння ситуації, яка відбувається в Україні.
Крім того, МО України Бриз хвилювало питання участі населення районі в громадській та волонтерській діяльності.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_9804.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_9808.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_9812.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_9820.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_9822.jpg)