БОЛГРАДСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПЕРЕДАЛА НА ЗБЕРІГАННЯ ДО БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОНАД 3700 КГ КУРЯЧОГО М’ЯСА У ТУШКАХ.
За дозволом військової адміністрації частину даної продукції було передано на потреби одиноким громадянам похилого віку, одиноким інвалідам I групи, які перебувають на обслуговуванні у КУ «Центр надання соціальних послуг», а також – багатодітним сім’ям Болградської територіальної громади та тимчасово переміщеним особам, які виховують п’ять і більше дітей.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/286403822_389429319877331_2616701006304738618_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/286581267_389429409877322_5280401633163126904_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/286754823_389429213210675_6278076702774513757_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/286756431_389429316543998_9062644261790393721_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/286770815_389429203210676_9209774001635714016_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/286817680_389429206544009_8624642612540636844_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/286833130_389429299877333_8164054010647187709_n-768x1024.jpg)