1. /
  2. Новини
  3. /
  4. КОМЕНДАНТОМ БОЛГРАДСЬКОГО  РАЙОНУ ПРИЗНАЧЕНО...

КОМЕНДАНТОМ БОЛГРАДСЬКОГО  РАЙОНУ ПРИЗНАЧЕНО ПОЛКОВНИКА СКОРОБОГАТЬКО СЕРГІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА

Комендантом Болградського району призначено начальника Болградського РТЦК та СП – полковника Скоробогатько Сергія Олександровича, згідно з розпорядженням голови Одеської обласної військової адміністрації.

До призначення комендантом Болградського району Сергій Олександрович був начальником Ізмаїльського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.  З лютого по травень 2017 року  приймав участь у військових діях на сході України. Народився Сергій Скоробогатько 3 вересня 1986 року у м. Прага, згодом переїхав до м. Одеси.

Згідно визначених функціональних обов’язків, Комендант Болградського району, забезпечує неухильне виконання та  здійснення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування, взаємодію та координацію дій сил і засобів військових підрозділів ЗС України та інших військових формувань, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування на території району. 

         Крім того, Комендант району приймає участь в підготовці громадян, організації до  проведення заходів національного спротиву та сприяє створенню добровольчих формувань територіальних громад.