НОВИНИ ГРОМАД: АРЦИЗЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ЧЕРГОВУ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІД ЄВРОПИ
Завдяки Програмі «U-LEAD з Європою» та Німецькому товариству міжнародного співробітництва GIZ Ukraine Арцизька громада отримала корисну та цінну підтримку від європейських партнерів.
Це гуманітарна допомога, яка буде розподілена за 2-ма напрямками: “Прихисток” та “Освітлення”.
Отримані потужні та сучасні генератори забезпечать стабільну роботу стратегічно важливих об’єктів, а спальні мішки, похідні ліжка, вовняні ковдри, базові та гігієнічні набори будуть використані для облаштування місць тимчасового укриття для перебування громадян.
Щиро вдяічні Програмі «U-LEAD з Європою» за надану допомогу. Приємно працювати з людьми, які не стоять осторонь проблем, з якими стикаються громади в цей непростий для всіх час.
Окрема подяка керівниці регіонального офісу в Одеській області Юлії Молодожен за підтримку та допомогу в координації вантажу.
Разом до перемоги!
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/287867555_2041536419367752_4603241262043603800_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/288070800_2041536382701089_442414903010983555_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/288994450_2041536479367746_5548358119641282114_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/289550173_2041536426034418_77917323061158284_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/289559759_2041534782701249_5253790958670616833_n.jpg)