НОВИНИ ГРОМАД: РОЗВАЖАЛЬНО-СПОРТИВНИЙ МАРАФОН ДРУЖБИ ВІДБУВСЯ В С.ДЕЛЕНЬ АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ
В Міжнародний день друзів філія бібліотеки с. Делень з місцевим клубом “Веселі друзі” провели розважально-спортивний марафон дружби. І це дійсно важливе свято, тому що дружба – це великий скарб, який потрібно цінувати і берегти.
У веселий та сонячний день з гарним настроєм змагалися, віталися, малювали, співали, оплесками голосували на “Референдуму дружби”. Марафон дружби закінчився патріотичною піснею, веселими усмішками та побажаннями мати справжніх друзів!
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/286791787_536414341296542_5202344253069856135_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/286852440_536413464629963_817604929326249588_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/286863379_536414207963222_2298467676965050247_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/287079035_536413577963285_850649672632048884_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/287177210_536413927963250_1443367240765622588_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/287232439_536415817963061_2111852288100461187_n.jpg)