СПЕЦІАЛІСТАМИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ПРОВЕДЕНО РЕЙДИ СЕРЕД ПРИЙОМНИХ СІМЕЙ РАЙОНУ
Від початку широкомасштабної агресії російської федерації питання захисту прав дітей стало ще більш актуальним. Разом з цим, зросла відповідальність служб у справах дітей з питань захисту прав та інтересів дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування , особливо тих, які є вихованцями дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, сімей-опікунів, піклувальників.
Цього тижня спеціалістами служби у справах дітей Болградської районної державної адміністрації сумісно з представниками служб у справах дітей територіальних громад Болградського району та старшим інспектором ювенальної превенції Болградського РВП ГУНП в Одеської області здійснено перевірку умов утримання та виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які є вихованцями дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, сімей-опікунів та піклувальників.
Для забезпечення захисту прав та інтересів дітей, особливо в умовах воєнного стану батькам – вихователям, прийомним батькам, опікунам, піклувальникам фахівцями проведено роз’яснювальна робота з приводу їх відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток вихованців, які перебувають в їх сім’ях.
По завершенню рейдів фахівцями відповідних служб було встановлено, що стан утримання та виховання дітей в зазначених сім’ях – гарне.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/1-4-1024x691.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/2.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/3.jpg)